Współpraca z Panią Kasia była bardzo profesjonalna. Zawsze była dostępna,aby odpowiedzieć na nasze pytania i zapewnić nam wsparcie na każdym etapie projektu. Pomogła nam również w załatwieniu wszystkich niezbędnych pozwoleń,co  znacząco ułatwiło nam życie.

Efektem naszej współpracy jest piękny i funkcjonalny projekt domu,który spełnia nasze wszystkie oczekiwania.

Gorąco polecamy Panią Kasie,

pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy :))

Aneta i Wojtek

Pani Kasia to wyjątkowo kompetentna i zaangażowana architektka.

Dzięki jej profesjonalizmowi, cierpliwości i przemyślanemu podejściu do projektu, otrzymaliśmy funkcjonalne, estetyczne oraz ponadczasowe rozwiązanie, które w pełni spełniało nasze oczekiwania. Pani Kasia była zawsze gotowa, aby odpowiedzieć na nasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Efektem współpracy był kompletny projekt, wraz z pozwoleniem na budowę, co pozwoliło nam bezproblemowo przejść do kolejnych etapów budowy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników współpracy z Panią Kasią i gorąco polecamy ją jako doświadczonego specjalistę. :)

R. R.

Współpraca przebiegała wzorowo, począwszy od koncepcji budynku, przez dopracowywanie szczegółów, aż po uzyskanie pozwolenia na budowę.

Pani Kasia to kompetentna profesjonalistka z dużym doświadczeniem, w szczególności jeśli chodzi o projekty domów na pochyłym terenie.

Podczas pracy nad projektem uwzględniała nasze pomysły i uwagi, podsuwała też sprawdzone rozwiązania poparte doświadczeniem, dzięki czemu finalny projekt spełnia całkowicie nasze oczekiwania.

Pełne zaangażowanie, otwartość na dialog, sympatyczny kontakt, chęć do pomocy i szerokie doświadczenie to niezaprzeczalne atuty, które sprawiły, że współpraca była czystą przyjemnością

Szczerze polecam!

J. B.

O Pani architekt Katarzynie Miśkiewicz możemy się wypowiadać w samych superlatywach.

W momencie kiedy zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny naszego domu - szukaliśmy architektów w Jeleniej Górze i rozmawialiśmy wstępnie z nimi to wszyscy oni na tle Pani KASI wypadli bardzo blado. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Kasią wiedzieliśmy ,że to jest właśnie ta osoba, której szukaliśmy.

Jest to architekt bardzo dokładna , otwarta, kreatywna i elastyczna. Nic dla niej nie stanowi problemu w kwesti projektu. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Potrafi doradzić w wielu trudnych kwestiach i wszystko dobrze przewidzieć. Kontakt jest rewelacyjny.

W całokształcie wszystko wychodzi bardzo praktycznie , elegancko i nowocześnie. Nawet firmy budowlane którym dawaliśmy projekt do wyceny były pod dużym wrażeniem dokładności i staranności i precyzji wykonania projektu budowlanego. Jesteśmy mega zadowoleni ze współpracy.

Pozdrawiamy serdecznie

Dagmara i Rafał

O Pani Architekt można wypowiadać się wyłącznie pozytywnie. Jako jedyny architekt spośród kilku, do których zwróciliśmy się o ofertę, zaproponowała spotkanie, czym bezwzględnie od razu zyskała naszą sympatię :) Potem było już tylko lepiej, a podkreślić należy, że cała przeprawa z projektem i formalnościami nie należała do najłatwiejszych. Wszystkie terminy prac uwzględnionych w umowie zostały dotrzymane bez jakiegokolwiek opóźnienia. Pani Kasia służyła nam wsparciem na każdym etapie, na każdym kroku i śmiało można powiedzieć, że zrobiła dla nas dużo więcej niż obejmowała umowa. Nieocenione rady, zaangażowanie, kompetencja i profesjonalizm oraz opieka nad nami. Tak! Musimy podkreślić, że właśnie czuliśmy się otoczeni opieką podczas całego procesu pozyskiwania niezbędnych pozwoleń. Byliśmy rzetelnie informowani o postępie prac, a z każdego zwrotu akcji zostaliśmy wyprowadzeni gładko, bezpiecznie i bezkolizyjnie. Sam projekt spełnił nasze oczekiwania o wymarzonej przestrzeni, a Pani Architekt podsuwała konkretne rozwiązania, które wynikały z jej ogromnego doświadczenia. Podkreślić należy również, że współpracuje z fantastycznymi fachowcami z innych branż – nasza ekipa budowlana była pod ogromnym wrażeniem precyzji projektu. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że kilkumiesięczna współpraca z Panią Kasią to jedno z cenniejszych doświadczeń, jakie mieliśmy okazję zdobyć.

J. S.

Mogę zdecydowanie polecić Panią Katarzynę Miśkiewicz. Miałem przyjemność współpracować z Panią Katarzyną przy kupnie projektu, jego adaptacji i uzyskaniu wszelkich pozwoleń. Śmiało mogę stwierdzić pełen profesjonalizm!

P. L.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Kasią :) Miło jest współpracować z tak zaangażowaną, rzetelną i kompetentną osobą.

Cenimy sobie profesjonalizm, punktualność i rewelacyjny kontakt, również telefoniczny i mailowy. Pani Kasia załatwiła wszelkie formalności, odpowiedziała na każdą wątpliwość i podpowiadała konkretne rozwiązania.

Czuliśmy, że właściwa osoba projektuje nasz przyszły dom.

Serdecznie polecam!

Pozdrawiamy,

Kasia i Michał

Miałem przyjemność pracować z Panią Katarzyną, której zleciłem zaadoptowanie projektu "Dom w Czerwonokrzewach". Pracę biura oceniam na 5gwiazdek i z czystym sumieniem polecam usługi Pani Katarzyny. Zlecenie zostało wykonane skrupulatnie, rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. 

W. K.

Adaptacja dwóch budynków na działce w Mysłakowicach - pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta, opinia może być tylko pozytywna :) mogliśmy liczyć na pomoc od początku do końca, więc polecamy serdecznie - satysfakcja gwarantowana!

M. F.

Współpraca z Panią Kasią polegała na adaptacji gotowego projektu domu jednorodzinnego. Uzgodniony zakres zmian był wprowadzony szybko i sprawnie. Oprócz tego Pani Kasia doradza i proponuje zmiany w trakcie opracowywania adaptacji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i śmiało mogę polecić Panią architekt. Bardzo profesjonalne podchodzi do tematu.

M. K.

Bardzo mila i pomocna pani architekt. Pomogła, mimo że nie jestem jej klientem.

J. K.

Współpraca z Panią Katarzyna była bardzo zadowalająca. Potrzebowaliśmy wprowadzenia sporych zmian w gotowym projekcie domu i Pani architekt służyła dobra rada przy każdej proponowanej zmianie. Profesjonalizm i podejście do projektu ze strony pani Katarzyny zaskoczył nas pozytywnie. Nie mieliśmy problemu z kontaktowaniem się na każdym etapie prac przy zmianach w projekcie. Osoba godna polecenia, kreatywna oraz pomocna. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy I szczerze polecamy.

Marta i Adam P.

Polecamy współpracę z Panią Katarzyną Miśkiewicz za profesjonalizm, niezwykłą skuteczność oraz ogromną cierpliwość. Podczas adaptacji projektu zostaliśmy bezpiecznie i szybko przeprowadzeni przez gąszcz procedur. To fachowiec godny zaufania. Życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy za wykonaną dla nas pracę.

Edyta i Marek

Z usług Kasi korzystałam dwukrotnie - prywatnie, kiedy musiałam wygospodarować dodatkowy pokój dla najstarszej córki i w pracy - organizując biurową kuchnię. W obydwu przypadkach byłam ze współpracy z Kasią bardzo zadowolona. Rzetelna, profesjonalna, terminowa, dbająca o każdy szczegół. Jest bardzo kreatywna, ale nie buja w obłokach, budżet i wymagania klienta mając zawsze z tyłu głowy. Elastyczna - przy wymagającym kliencie z branży IT potrafiła doskonale dostosować się do nieszablonowego systemu pracy. Komunikacja z Kasią jest jasna, zrozumiała, nie ma miejsca na nieporozumienia, które często powodują, że rzeczywistość znacznie mija się z oczekiwaniami. Gorąco polecam współpracę! Fantastyczny fachowiec, a do tego niezwykle ciepła osoba. To także ma znaczenie :)

M. S.